Hizmetlerimiz

Mersin İmaj Özel Güvenlik Şirketi olarak tüm resmi kurum ve kuruluşlar, belediyeler, fabrikalar, bankalar, okullar, hastaneler gibi resmi kurumlara profesyonel güvenlik personellerimiz ile özel güvenlik ve koruma hizmetleri olarak ulusal çapta kamu sektöründe öncü bir şirket olmaya gayret gösteriyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarımız için en güvenli ve en ekonomik çözümlerle 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermekten gurur ve onur duyuyoruz.

Mağaza, market, banka şubeleri ve şirket ofislerinin yer aldığı iş ve alışveriş merkezleri üst düzey güvenlik önlemlerinin alınması gereken yerlerdir.İnsan sirkülasyonu çok fazladır ve çok farklı güvenlik tehdidi ile karşı karşıyadır. İMAJ Özel Güvenlik olarak amacımız, avm çalışanlarının, ziyaretçilerin, mal sahiplerinin ve işletmelerin can ve mal güvenliğini deneyimli özel güvenlik personellerimiz ile sağlamaktır.

Fuar sempozyum, konferans, spor karşılaşmaları gibi halka açık ya da özel davetlilere yönelik sosyal etkinlikler güvenlik açıklarının en çok aldığı yerlerdir.Bu gibi organizasyonlarda davetsiz kişilerin girişlerinin engellenmesi, ortam huzurunun korunması, genel asayişin sağlanması, oluşabilecek kavgaların önlenmesi, mal ve eserlerin zarar görmemesi ise çok önemlidir.İMAJ Özel Güvenlik deneyimli ve kalabalık yönetimi konusunda uzman özel güvenlik personelleri 2005 yılından bu yana ihtiyacınız olan her yerde güvenliğinizi sağlamak için çalışmaktadır.

İmaj Özel Güvenlik Eğitim Kurumu olarak 2005 yılından beri alanında uzman eğitmenlerle birlikte gerekli vasıflara sahip özel güvenlik personelleri yetiştirmekteyiz. Yer aldığımız her projede kendi yetiştirdiğimiz uzman personellere öncelik tanıyarak, onların bu alanda olabildiğince profesyonel vasıflara ulaşmalarını sağlamak en önemli prensiplerimiz arasındadır.